Tel.číslo:

+421233215783

Email:

info@vipnaramky.sk

Zákaznícky servis:

od Po do Pi: 8:00 - 15:00

Objednávka vzorového balíčka

Pri objednávke nad 80 € bez DPH doprava po SR úplne zadarmo!

Naše produkty

Informácie

TOP produkty

Certifikát

SSL Certificate
LED svetelné náramky - Bez potlače
Skladom

LED svetelné náramky - Bez potlače

Inteligentný LED textilný náramok je ovládaný rádiovou frekvenciou, ktorý umožňuje publiku svietiť alebo blikať, podľa vami zvoleného rytmu, rýchlosti.

Náramok je zo 100% nylonovej tkaniny s 5 mini LED lampami. Uprostred pásikov je tzv. ABS, ktorý má na starosti ovládanie LED svetiel, ovládač funguje na 2 batérie typu CR2032, vďaka ktorým pásky dokážu obohacovať náladu až na 6-8 hodinovú párty.
Viac
Údaje
Doba prípravy
8-10 týždňov
Oblasti použitia
Festivaly, Rôzne akcie, Múzeá, Aquaparky, Zábavné parky, Zoologické záhrady, Kempy, Športové akcie atď.
Minimálny počet odberov
100 ks
Nahrať grafiku
Preferovaná vektorová grafika, ale min. Rozlíšenie 300 dpi. Prijímané formáty súborov: .pdf, .ai, .eps, .psd, .jpg, .png, .tiff
Podrobnosti
Podrobnosti
Inteligentný LED textilný náramok je ovládaný rádiovou frekvenciou, ktorý umožňuje publiku svietiť alebo blikať, podľa vami zvoleného rytmu, rýchlostiNáramok je zo 100% nylonovej tkaniny s 5 mini LED lampami . Uprostred pásikov je tzv. ABS, ktorý má na starosti ovládanie LED svetiel, ovládač funguje na 2 batérie typu CR2032, vďaka ktorým pásky dokážu obohacovať náladu až na 6-8 hodinovú párty.


Pre zlepšenie nálady je možné LED textilné pásky nastaviť do 3 rôznych režimov. Rýchle blikanie, pomalé blikanie alebo stále svetlo. Svetlá sú k dispozícii v 5 rôznych farbách: červená, žltá, zelená, modrá alebo biela, ktoré sú perfektne viditeľné na vzdialenosť až 300m.Diaľkovým ovládačom patriacim k náramkom môžeme ovládať 5 000 náramkov naraz aj zo vzdialenosti 200 m.Popis: Materiál: nylonová tkanina, plast ABS červená, žltá, zelená, modrá, biela
Režimy osvetlenia: Rýchle blikanie, pomalé blikanie alebo stále svetlo.
Viditeľnosť: 100-300m
Životnosť batérie: 6-8 hodín
Rozsah : 200m
Veľkosť náramku: 15 x 310mm
ABS />Veľkosť: 35 x 20mm
Podobné výrobky