Tel.číslo:

+421233215783

Email:

info@vipnaramky.sk

Zákaznícky servis:

od Po do Pi: 8:00 - 15:00

Objednávka vzorového balíčka

Pri objednávke nad 80 € bez DPH doprava po SR úplne zadarmo!

Naše produkty

Informácie

TOP produkty

Certifikát

SSL Certificate

Blog

30
Mar

Urobili ste niekedy tú chybu, že ste na svoju akciu rozdali náramky maximálne s jedným logom? Buďte si istí, že sa to stalo aj iným. Ale pokiaľ si prečítate tento príspevok, už sa to zaručene nestane.

30
Mar

Firmy si náramky obvykle predstavujú iba ako predmety na kontrolu prístupu alebo identifikáciu hostí. Tu ale nájdeme oveľa viac a zložitejších možností. Stretávame sa s mnohými prípadmi, keď účastníci určitej akcie nosia obdržané náramky aj týždne po akcii. Prečo tomu tak je?

30
Mar

Náramky sú na akciách stále častejšie. Vstupné náramky slúžia predovšetkým na určenie práva vstupu do určitých priestorov.

30
Mar

Ako môžete pomocou náramku dosiahnuť vyššiu bezpečnosť? Primárnou funkciou našich náramkov je samozrejme bezpečný prístup a/alebo identifikácia. Týmto spôsobom je vaša akcia úplne bezpečná, pretože naše náramky sú neprenosné (s výnimkou silikónových náramkov a plastových výrobkov s plastovými uzávermi). Nie sú pružné, takže náramok zostáva stabilný (časový interval závisí od výrobku) v stave, v akom ho hosteska pri vstupe nasadí na zápästie.

30
Mar

Svetelné efekty sú samozrejme dôležitým doplnkom večernej párty a akcií. Z tohto dôvodu sa párty neorganizuje vo svetle lampy :)

30
Mar

Je dôležité si uvedomiť, že primárnou funkciou náramkov je identifikácia, ktorá zaisťuje bezpečný vstup. Avšak všetky udalosti sa líšia. To platí aj pre miesto konania akcie, počasie, dostupný rozpočet a počet účastníkov. Nižšie vám pomôžeme vybrať ideálny náramok pre vašu udalosť.